Miejsce konferencji:


Konferencja będzie miała miejsce na głównym kampusie Uniwersytetu Rzeszowskiego,
w Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej (budynek A0), ul. Pigonia 1, Rzeszów.

Uroczysta kolacja + dancing/dyskoteka (napoje we własnym zakresie) odbędą się w restauracji LUKR, al. Kopisto 1 (w centrum handlowym MILLENIUM HALL).

Dojazd

Do Rzeszowa mogą Państwo dotrzeć:

- autokarem jednego z przewoźników:
NEOBUS
POLSKIBUS

- pociągiem:
PKP

- samolotem (nowoczesne lotnisko Rzeszów-Jasionka):
LOT
RYANAIR
LUFTHANSA

- samochodem
Podróżując autostradą A4 najlepiej jest zjechać zjazdem "RZESZÓW WSCHÓD" (zjazd S19 Lublin Rzeszów, skręcić na Rzeszów), wjadą wtedy Państwo do mniej zakorkowanej części miasta.Uniwersytet Rzeszowski
ul. Pigonia 1
35-959 Rzeszów

Transport


Z lotniska Rzeszów-Jasionka: Linie L oraz 51 łączą lotnisko z centrum miasta (czas podróży: 25 minut; bilet jednoprzejazdowy: 3.00PLN, bilet można kupić w biletomacie w autobusie). Aby dostać się do centrum najlepiej wsiąść do jednego z tych autobusów i wysiąść na przystanku Piłsudskiego U. Wojewódzki 03 (można śledzić trasę przejazdu na ekranie w autobusie). Aby dojechać do miejsca konferencji należy na tym przystanku wsiąść w jakikolwiek autobus, który zatrzymuje się na przystanku Rejtana Uniwersytet 05 (np. 17 lub 19).

Mogą Państwo także zamówić taksówkę, postój taksówek znajduje się przy wyjściu z budynku lotniska. Ceny do centrum miasta zaczynają się od ok. 50PLN, podróż trwa ok. 15 minut.

Z dworca PKP Rzeszów Główny: najlepiej wsiąść do autobusu linii 0 na przystanku po drugiej stronie ulicy i wysiąść na przystanku Rejtana Uniwersytet 05. Bilet jednoprzejazdowy kosztuje 3PLN (bilet można kupić w biletomacie w autobusie, można śledzić trasę przejazdu na ekranie w autobusie).

Z przystanku Galeria Rzeszów (np. Jeśli Państwo podróżują Polskim Busem): najlepiej przejść na drugą stronę ulicy (przechodząc obok dużego pomnika) i dojść do przystanku Piłsudskiego U. Wojewódzki 03, a następnie wsiąść w jakikolwiek autobus, który zatrzymuje się na przystanku Rejtana Uniwersytet 05 (np. 17 lub 19).

Zakwaterowanie


Opłata konferencyjna nie pokrywa kosztów zakwaterowania. W Rzeszowie jest kilka hoteli, które możemy polecić. Lista znajduje się poniżej. Uczestnicy konferencji muszą sami zamawiać noclegi.

Opcje blisko miejsca konferencji

Hotel Prezydencki


3/4-gwiazdkowy hotel, oferujący bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu oraz całodobową recepcję; ok. 15 minut spacerem do rynku.
Single room *** 135 zł
Single premium room *** 150 zł
Double economy *** 230 zł
Double STUDIO *** 250 zł
Single PREMIUM **** 190 zł
Double PREMIUM **** 270 zł
Czas dojścia do miejsca konferencji: ok. 10 minut.
UWAGA: podając hasło PTJK/PCLA UR mogą Państwo otrzymać zniżkę.

Hilton Garden Inn Rzeszów


Hilton Garden Inn Rzeszów jest usytuowany w odległości 15-minutowego spaceru od rzeszowskiej starówki. Hotel posiada restaurację oraz 24-godzinny dostęp do centrum fitnessowego i biznesowego, jak również darmowy dostęp do Internetu.
Pokój jednoosobowy 265 zł
Pokój dwuosobowy 310 zł
Czas dojścia do miejsca konferencji: ok. 5 minut.

Grein Hotel Rzeszów


Grein Hotel to nowoczesny, trzygwiazdkowy obiekt wraz z restauracją i kompleksem konferencyjnym, usytuowany ok. 1 km od centrum miasta.
Pokój jednoosobowy 135 zł
Pokój dwuosobowy 205 zł
Czas dojścia do miejsca konferencji: ok. 15 minut piechotą, 5 minut autobusem (należy wysiąść na przystanku Rejtana Uniwersytet 05).

Hotel Fryderyk


Hotel Fryderyk mieści się w zabytkowej kamienicy niemalże w samym centrum miasta, do rzeszowskiego rynku jest zaledwie 5 minut spacerem. Hotel oferuje bezpłatne Wi-Fi.
Pokój jednoosobowy 160 zł
Pokój dwuosobowy 240 zł
Czas dojścia do miejsca konferencji: ok. 15 minut piechotą.

Opcje budżetowe

Domy Studenckie Zalesie Hilton i Merkury
15 minut do miejsca konferencji autobusem linii 19 (należy wysiąść na przystanku Rejtana Uniwersytet 06).
Pokój dwuosobowy 70 zł (35 zł za osobę)
DS MERKURY & HILTON - tel. 17-861-4004, 17-861-4000


Hotel Iskra
Hotel Iskra oferuje pokoje TV satelitarną, osobną łazienkę z prysznicem i darmowe Wi-Fi. Hotel jest położony w odległości ok. 1.2 km od zamku Lubomirskich i ok. 2 km od rynku.
Pokój jednoosobowy 100 zł
Pokój dwuosobowy 140 zł
Pokój trzyosobowy 180 zł
20 minut do miejsca konferecji autobusem linii 0 (należy wsiąść na przystanku po drugiej stronie ulicy i wysiąść na przystanku Rejtana Uniwersytet 06).